In In English По-русски По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos
| Apie mus TOP 10 Kontaktai
Elta
2018-10-17, trečiadienis
Registracija
Greita paieska detali paieska
Eltos gidai
Arhyvai
Mano ELTA:        atsijungti Naujienos
ĮVYKUSIOS KONFERENCIJOS
Į titulinį Spausdinti
2010-10-14 12:52
"Evangelijos dienos" sostinėje - D. Hatevėjaus pamokslai, maisto daviniai ir įspūdingas koncertas
Vilnius, spalio 14 d. (ELTA). Vilniuje savaitgalį vyksiančiame krikščioniškajame festivalyje "Evangelijos dienos 2010" šiemet susirinkusieji klausysis grandiozinio populiariausių Lietuvos atlikėjų koncerto, bus dalijami maisto produktų daviniai ir skambės pasaulinio garso evangelisto Deivido Hatevėjaus (David Hathaway) pamokslai.

Spalio 15-17 dienomis vyksiančiame renginyje visi ieškantys dvasinės ir materialinės paspirties turės galimybę dalyvauti įvairiuose mokymuose, šlovinimuose ir seminaruose, kuriuos ves garsūs evangelistai iš Lietuvos ir užsienio šalių. Šventės dalyviai taip pat galės pasiklausyti krikščioniškos muzikos koncerto, kuriame pasirodys žinomi šalies atlikėjai. Šeštadienį ir sekmadienį "Siemens" arenoje koncertuos Mia, Rosita Čivilytė, Donatas Montvydas, Sacha Song, gospelo choras "Sounds in G", Vaida Genytė, Ovidijus Vyšniauskas, Vaidas Vyšniauskas ir kiti atlikėjai.

Anot operos dainininko ir protestantų pastoriaus Vaido Vyšniausko, šiemet "Evangelijos dienose" bus galima pasimėgauti ir klasikine muzika - penktadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir Vilniaus savivaldybės choras "Jauna muzika" atliks oratoriją "Mesijas".

Pagrindiniu festivalio akcentu taps susitikimas su visame pasaulyje žinomu pamokslininku iš Didžiosios Britanijos D. Hatevėjumi, į Lietuvą atvykusiu jau antrą kartą ir šiemet švenčiančiu 60 tarnystės metų jubiliejų. Evangelistas aplankė daugybę pasaulio šalių, kalbėjo milijonams klausytojų tiesiogiai ir televizijos eteryje.

Naujienų agentūroje ELTA surengtoje spaudos konferencijoje 78-erių metų pastorius D. Hatevėjus sakė nuo seno intensyviai sekąs politinius, ekonominius, socialinius įvykius Europoje. Savęs nepriskiriantis jokiai konfesijai, pamokslininkas tikina siekiąs suvienyti visus krikščionis. D. Hatevėjus viliasi, kad lietuviai nepasiduos Europoje įsivyravusiai visuomenės moralinei krizei ir stiprėjančiam sekuliarizmui, kurį, anot pastoriaus, sukėlė komunistinė praeitis.

"Praėjusių metų susitikimas su Jumis man paliko didžiulį įspūdį ir tikiu, kad tą kartą Dievas pradėjo kažką galingo čia, todėl privalėjau vėl sugrįžti į Lietuvą. Europa išgyvena didžiulę moralinę, dvasinę krizę, kurią sukėlė sekuliarizacijos ir pasaulietiškumo viešpatavimas visuomenėje. Taigi europiečiai turi atsisukti į Dievą. Aš tikiu, kad Dievas nori paliesti ir Jūsų tautą", - spaudos konferencijoje sakė D. Hatevėjus.

Posovietinių Europos šalių politikos problematikos nagrinėti nevengiantis garsus evangelistas taip pat minėjo, kad pasistengs susitikti su Prezidente Dalia Grybauskaite ir pasikalbėti su ja apie opiausias šių dienų problemas šalyje, valstybės plėtrą atkūrus nepriklausomybę.

"Evangelijos dienų 2010" metu, kaip ir pernai, bus pasirūpinta ir materialinių dalykų stokojančiais Lietuvos gyventojais. Savaitgalį bus išdalinta apie 10 tūkst. maisto produktų rinkinių, kuriuos į Lietuvą atveža D. Hatevėjaus įkurtas humanitarinis fondas.
Kitos konferencijos
2018-05-21 17:47
Pasaulio fitneso federacija pasakojo apie nuveiktus darbus ir ateities planus
2018-04-24 11:36
Žemdirbiai: B. Markausko darbas mus tenkina
2018-03-16 14:14
Veiksmingiausia pagalba susirgus - Gydytojai klounai dalijosi išbandytais receptais
2018-03-09 14:35
Tautininkai žygiuos skanduodami "Lietuva lietuviams", leidimą eitynėms gavo iškart
2018-03-05 18:29
Rusija - kaip pasiutęs žvėris, teigia Krymo totoriai, V. Putino režimo kaliniai
2018-03-05 16:16
Po ketverių metų okupacijos tiesiogines represijas patiria visa Krymo totorių bendruomenė
2018-01-24 11:18
Lietuva elektromobiliais lenkia tik Bulgariją
2018-01-24 10:50
Šiemet tikimasi naujų automobilių rinkos augimo
2018-01-23 13:03
Sociologas: studijomis nusivylę Lietuvos studentai yra linkę sukčiauti
2017-10-04 12:33
Lietuva dėl ŽIV situacijos sulaukė ir pagyrų, ir raginimų
 1 | 2 | 3 | 4 | 5  »»
© 2016, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama.