In In English По-русски По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos
| Apie mus TOP 10 Kontaktai
Elta
2018-10-18, ketvirtadienis
Registracija
Greita paieska detali paieska
Eltos gidai
Arhyvai
Mano ELTA:        atsijungti Naujienos
ĮVYKUSIOS KONFERENCIJOS
Į titulinį Spausdinti
2011-03-24 12:29
M. Murza steigia naują politinę partiją
Vilnius, kovo 24 d. (ELTA). Radikaliais nacionalistiniais pareiškimais pagarsėjęs Mindaugas Murza steigia naują politinę partiją - "Lietuvių tautos sąjungą" ir neslepia ambicingų planų, kad ji artimiausiuose Seimo rinkimuose išsikovos vietą savo frakcijai, o 15 metų laikotarpiu perims šalies valdymą. Partiją ketinama įregistruoti dar iki šių metų pabaigos.

Ketvirtadienį naujienų agentūroje ELTA, pristatydamas kuriamos politinės jėgos programą, M. Murza pabrėžė, jog pastaruoju metu jo ir jo organizacijų nesireiškimas viešumoje buvo sąmoningas veikimas kuriant "Lietuvių tautos sąjungą".

"Šita organizacija kaip politinė partija steigiama su tikslu dalyvauti būsimuose rinkimuose. Tačiau aš asmeniškai netrokštu valdžios. Jokiuose būsimuose rinkimuose asmeniškai nedalyvausiu. Šitą aš pažadu, kad bet kokios kalbos, jog partija steigiama, nes Mindaugas nori į Seimą, yra neteisingos. Asmeniškai darysiu viską, kad į šitą partiją įstotų kiek įmanoma geresnių žmonių, išmintingų, sąžiningų ir drąsių, kurie galėtų įgyvendinti didingas šios partijos idėjas. Taigi dar kartą pabrėžiu, jog organizacijos vadovas netrokšta valdžios dėl valdžios", - sakė M. Murza.

Pats partijos steigėjas teigė, jog šiuo metu partijos ideologinį branduolį sudaro 12, tačiau pageidavimą prie jos prisijungti jau išreiškė dar beveik 100 žmonių, kurie organizacijos gretas papildys jau kitą mėnesį, ir pabrėžė, kad politinės partijos finansavimą užtikrins patys jos nariai.

"Už kiekybę geriau visada buvo, yra ir bus kokybė. Valstybės valdymo formos, kaip "gervaldijos", mes neatsisakome, atvirkščiai, mes tą propaguosime. O tai reiškia, kad mus įpareigoja, kad šitą organizaciją jungtų geriausi žmonės, kurie dabar gyvena Lietuvoje. Ketiname savo teritorinius padalinius įsteigti ir lietuvių organizacijose užsienyje. Mūsų vizija yra po 15 metų būti valdžioje, kad žmonės, Lietuvos piliečiai, sugrįžtų į Lietuvą. Nepastikime nei Rytais nei Vakarais, lietuviai turi susikurti tą gerovę patys sau. Tad artimiausiuose Seimo rinkimuose tikimės turėti savo atstovų arba frakciją", - kalbėjo M. Murza.

Kaip pažymi pats iniciatyvinės grupės vadovas, iki šiol jo organizacijų simbolikoje ir pavadinimuose vyravę nelietuviški simboliai keičiami "pačia geriausia, teisinga ir aiškia simbolika" - raudonos spalvos fone pavaizduotas Vyčio kryžius.

"Apgaulės būdu į valdžią atėję Tautos išdavikai pakaitomis valdo jau 21-us metus. Jų valdymo metu suskaldyta Tauta, sužlugdyta pramonė, griaunamas žemės ūkis, žemę ketinama parduoti užsieniečiams, visai Tautai priklausantis turtas išgrobstytas ir išparduotas. Lietuva įklampinta į skolas užsienio bankams, įviliota į valstybingumą naikinančią kosmopolitinę Europos Sąjungą, vyrauja nusivylimas ir baimė dėl ateities. (...) Norėdami iš pagrindų pakeisti esamą padėtį, steigiame naują, stiprią, iš geriausių pajėgų sutelktą tautos atgimimo, Tėvynės išvadavimo bei Naujos ateities kūrimo politinę jėgą - Lietuvių Tautos Sąjungą", - rašoma steigiamajame partijos pareiškime.
Kitos konferencijos
2014-04-24 12:04
Tautininkai ir lietuvių kalbos saugotojai žada tūkstantinį mitingą
2014-04-02 11:52
Bus kreipiamasi į Seimą dėl lietuvių kalbos įtraukimo į UNESCO paveldo sąrašą
2014-03-26 15:22
Kauno centre - mūks galvijai, kaukšės kanopos
2014-02-26 12:14
Jungiasi neparlamentinės "Lietuvos kelio" ir Lietuvos liaudies partijos
2014-02-21 12:23
Lietuvoje planuojamas dar vienas referendumas, šįkart - prieš euro įvedimą
2014-02-20 17:33
Knygų mugėje bus pristatyta ir svečių iš Rusijos kūryba
2014-02-05 12:03
Studentai nenori nemokamo ir visiems prieinamo aukštojo mokslo
2014-01-30 12:16
Apie dingusius vaikus nuo šiol bus galima pranešti specialia karštąja linija 116000
2014-01-23 12:05
Naujų automobilių rinka Lietuvoje stagnuoja, naudotų - muša rekordus
2014-01-17 18:33
"Vilniaus taupomojoje kasoje" indėlius laikė apie 8 tūkst. asmenų
««  6 | 7 | 8 | 9 | 10  »»
© 2016, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama.