In In English По-русски По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos
| Apie mus TOP 10 Kontaktai
Elta
2019-03-23, Šeštadienis
Registracija
Greita paieska detali paieska
Eltos gidai
Arhyvai
Mano ELTA:        atsijungti Naujienos
ĮVYKUSIOS KONFERENCIJOS
Į titulinį Spausdinti
2011-03-24 12:29
M. Murza steigia naują politinę partiją
Vilnius, kovo 24 d. (ELTA). Radikaliais nacionalistiniais pareiškimais pagarsėjęs Mindaugas Murza steigia naują politinę partiją - "Lietuvių tautos sąjungą" ir neslepia ambicingų planų, kad ji artimiausiuose Seimo rinkimuose išsikovos vietą savo frakcijai, o 15 metų laikotarpiu perims šalies valdymą. Partiją ketinama įregistruoti dar iki šių metų pabaigos.

Ketvirtadienį naujienų agentūroje ELTA, pristatydamas kuriamos politinės jėgos programą, M. Murza pabrėžė, jog pastaruoju metu jo ir jo organizacijų nesireiškimas viešumoje buvo sąmoningas veikimas kuriant "Lietuvių tautos sąjungą".

"Šita organizacija kaip politinė partija steigiama su tikslu dalyvauti būsimuose rinkimuose. Tačiau aš asmeniškai netrokštu valdžios. Jokiuose būsimuose rinkimuose asmeniškai nedalyvausiu. Šitą aš pažadu, kad bet kokios kalbos, jog partija steigiama, nes Mindaugas nori į Seimą, yra neteisingos. Asmeniškai darysiu viską, kad į šitą partiją įstotų kiek įmanoma geresnių žmonių, išmintingų, sąžiningų ir drąsių, kurie galėtų įgyvendinti didingas šios partijos idėjas. Taigi dar kartą pabrėžiu, jog organizacijos vadovas netrokšta valdžios dėl valdžios", - sakė M. Murza.

Pats partijos steigėjas teigė, jog šiuo metu partijos ideologinį branduolį sudaro 12, tačiau pageidavimą prie jos prisijungti jau išreiškė dar beveik 100 žmonių, kurie organizacijos gretas papildys jau kitą mėnesį, ir pabrėžė, kad politinės partijos finansavimą užtikrins patys jos nariai.

"Už kiekybę geriau visada buvo, yra ir bus kokybė. Valstybės valdymo formos, kaip "gervaldijos", mes neatsisakome, atvirkščiai, mes tą propaguosime. O tai reiškia, kad mus įpareigoja, kad šitą organizaciją jungtų geriausi žmonės, kurie dabar gyvena Lietuvoje. Ketiname savo teritorinius padalinius įsteigti ir lietuvių organizacijose užsienyje. Mūsų vizija yra po 15 metų būti valdžioje, kad žmonės, Lietuvos piliečiai, sugrįžtų į Lietuvą. Nepastikime nei Rytais nei Vakarais, lietuviai turi susikurti tą gerovę patys sau. Tad artimiausiuose Seimo rinkimuose tikimės turėti savo atstovų arba frakciją", - kalbėjo M. Murza.

Kaip pažymi pats iniciatyvinės grupės vadovas, iki šiol jo organizacijų simbolikoje ir pavadinimuose vyravę nelietuviški simboliai keičiami "pačia geriausia, teisinga ir aiškia simbolika" - raudonos spalvos fone pavaizduotas Vyčio kryžius.

"Apgaulės būdu į valdžią atėję Tautos išdavikai pakaitomis valdo jau 21-us metus. Jų valdymo metu suskaldyta Tauta, sužlugdyta pramonė, griaunamas žemės ūkis, žemę ketinama parduoti užsieniečiams, visai Tautai priklausantis turtas išgrobstytas ir išparduotas. Lietuva įklampinta į skolas užsienio bankams, įviliota į valstybingumą naikinančią kosmopolitinę Europos Sąjungą, vyrauja nusivylimas ir baimė dėl ateities. (...) Norėdami iš pagrindų pakeisti esamą padėtį, steigiame naują, stiprią, iš geriausių pajėgų sutelktą tautos atgimimo, Tėvynės išvadavimo bei Naujos ateities kūrimo politinę jėgą - Lietuvių Tautos Sąjungą", - rašoma steigiamajame partijos pareiškime.
Kitos konferencijos
2018-03-05 16:16
Po ketverių metų okupacijos tiesiogines represijas patiria visa Krymo totorių bendruomenė
2018-01-24 11:18
Lietuva elektromobiliais lenkia tik Bulgariją
2018-01-24 10:50
Šiemet tikimasi naujų automobilių rinkos augimo
2018-01-23 13:03
Sociologas: studijomis nusivylę Lietuvos studentai yra linkę sukčiauti
2017-10-04 12:33
Lietuva dėl ŽIV situacijos sulaukė ir pagyrų, ir raginimų
2017-10-04 11:29
Lietuva dėl ŽIV situacijos sulaukė ir pagyrų, ir raginimų
2017-09-07 13:50
Naujoji žemės ūkio ir maisto taryba kritikuoja Žemės ūkio rūmus ir žada tapti tikraisiais žemdirbių atstovais
2017-06-01 12:37
Grupės TALKA atstovai: vardas ir pavardė pagrindiniame paso puslapyje - tik valstybine kalba
2017-05-22 18:11
Pasaulio fitneso federacijos prezidentas E. Daubaras apgailestauja, kad federacijos veikla nesulaukia palaikymo Lietuvoje
2017-04-26 12:53
Sukurta Lietuvos vaikų sveikatos stebėsenos informacinė sistema
 1 | 2 | 3 | 4 | 5  »»
© 2016, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama.