UPDATE STAT_Hits SET TimeViewed=SEC_TO_TIME(UNIX_TIMESTAMP(NOW())-UNIX_TIMESTAMP(TimeHit)) WHERE ConnectionId= AND TimeViewed IS NULL LIMIT 1
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND TimeViewed IS NULL LIMIT 1' at line 1

UPDATE STAT_Connections SET EndItem=51799, Duration=SEC_TO_TIME('0') WHERE Id=
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

INSERT INTO STAT_Hits SET ConnectionId=, TimeHit=NOW(),ItemId=51799, LangId=34, WebsiteId=9934
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' TimeHit=NOW(),ItemId=51799, LangId=34, WebsiteId=9934' at line
Rinkimai 2004
  Sekmadienį vykusiame antrajame Seimo rinkimų ture vienmandatėse apygardose išrinkti dar 66 Seimo nariai
Čia gali būti Jūsu reklama ! Dėl reklamos prašome kreiptis el. paštu: reklama@elta.lt, tel.: (370 5) 2626108
 
SEIMO SEIMO   PREZIDENTO    PREZIDENTO    EUROPARLAMENTO    EUROPARLAMENTO  

2019 04 21, sekmadienis

Seimo rinkimų naujienos Seimo rinkimų naujienos Eltos interviu Eltos interviu
Komentarai Komentarai
Tvarkaraščiai Tvarkaraščiai Pranešimai spaudai Pranešimai spaudai Rezultatai Rezultatai
Paieška
Partijos, iškėlusios kandidatus
Nuorodos
LR Seimas
LR Vyriausioji rinkimų komisija
LR Seimo rinkimai 2000
LR Seimo rinkimai 1996
Visos naujienos
2004 metų
Lapkričio mėn.
Lapkričio mėn.
Spalio mėn.
Spalio mėn.
Rugsėjo mėn.
Rugsėjo mėn.
Rugpjūčio mėn.
Rugpjūčio mėn.
Liepos mėn.
Liepos mėn.
 

Seimo rinkimų naujiena

2004-10-24 21:18:00

Balsavimui dar nepasibaigus - derybos dėl koalicijų

Vilnius, spalio 24 d. (ELTA). Dar nepasibaigus antrajam Seimo rinkimų turui partijų vadovai aktyviai tarėsi dėl galimų koalicijų formavimo po rinkimų.

Nepatvirtintais duomenimis, principinis socialdemokratų, socialliberalų ir liberalcentristų vadovų susitarimas dėl bendros valdančiosios koalicijos formavimo jau yra pasiektas. Kol kas nėra aiškus ir apibrėžtas konservatorių galimas dalyvavimas būsimoje koalicijoje.

Sekmadienio vakarą konservatorių rinkimų štabe dėl galimo bendradarbiavimo tarėsi Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas Artūras Zuokas ir Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius.

A. Zuokas Eltai sekmadienį teigė, jog bus kalbama apie dalyvavimą valdančiojoje daugumoje.

"Siūlysime konservatoriams, kad jie dalyvautų valdančiojoje daugumoje siekiant, kad valdančiąją koaliciją sudarytų vertybinės tradicinės partijos, kurios užtikrintų stabilumą valstybėje ir ekonominį augimą", - Eltai sekmadienį prieš susitikdamas su A. Kubiliumi sakė A. Zuokas.

Jau po susitikimo konservatorių vadovas A. Kubilius sakė įteikęs A. Zuokui pasiūlymus, kurių esmė - sudaryti bendrą abiejų partijų derybininkų delegaciją, kuri derėtųsi su socialdemokratais ir socialliberalais dėl būsimosios valdančiosios daugumos parlamente sudarymo ir turėtų "didesnį svorį".

A. Kubilius teigė lauksiąs liberalcentristų partijos atsakymo į šį konkretų siūlymą.

Tuo tarpu A. Zuokas teigė, jog jam nerimą kelia tai, kad "kai kurių politinių partijų lyderiai bando iškelti priekyje daugiau asmeninius partijos narių ar partinius interesus, nežiūrėdami į valstybės bei visuomenės interesą".

"Visos derybos turint labai aiškias išankstines sąlygas yra nieko nevertos, nes tokiu atveju nėra ko derėtis. Aš tikiuosi, kad konservatoriai išlaikys savo tvirtą poziciją ir sieks kompromisų, kad Darbo partija nebūtų valdančiojoje daugumoje. Šiuo atveju svarbu ne postai, o principai", - sakė A. Zuokas.

Penktadienį buvo susitikę ir apie galimą bendros koalicijos sudarymą kalbėjosi socialdemokratų vadovas Algirdas Brazauskas, Naujosios sąjungos pirmininkas Artūras Paulauskas bei Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas A. Zuokas. Būtent šios trys partijos pirmiausia ir siekia sėkmės rinkimuose atveju formuoti bendrą valdančiąją koaliciją.

Tačiau kol kas nėra aišku, ar tokioje koalicijoje dalyvaus konservatoriai. Kai kurie politikai neoficialiai teigia, esą konservatoriai derybose kelia griežtas išankstines sąlygas - kaip antai jų dalyvavimas valdančiojoje "vaivorykštės" koalicijoje įmanomas tik tuo atveju, jei Premjeru nebūtų socialdemokratų lyderis A. Brazauskas.

Tėvynės sąjungos pirmininkas A. Kubilius tokias žinias sekmadienį kategoriškai neigė. Pasak A. Kubiliaus, konservatoriai laikosi tik savo anksčiau keltos sąlygos, kad į jokias derybas su Darbo partija ir liberaldemokratais neis. A. Kubiliaus teigimu, konservatoriai pasirengę derėtis ir su socialdemokratais, ir su socialliberalais.

Eltos žiniomis, šeštadienį su Tėvynės sąjungos vadovu A. Kubilium buvo susitikę Naujosios sąjungos vadovas A. Paulauskas ir vienas socialdemokratų derybininkų Gediminas Kirkilas.
ELTA
« Atgal Į puslapio viršų
 
Eltos spaudos konferencijų salėje

30 vietų konferencijų dalyviams,
multimedia projektorius, šiuolaikiška įgarsinimo, apšvietimo, vėdinimo, kondicionavimo įranga. Yra atskiras pasitarimų kambarys.

Eltos naujienų prenumerata
www.elta.lt
Verslas.elta.lt
Dėl reklamos prašome
kreiptis el. paštu:
reklama@elta.lt,
tel.: (370 5) 2626108
 
Platinti, kopijuoti, skelbti be raštiško
Eltos sutikimo draudžiama, © 2004.
Visos teisės saugomos.
Elta