UPDATE STAT_Hits SET TimeViewed=SEC_TO_TIME(UNIX_TIMESTAMP(NOW())-UNIX_TIMESTAMP(TimeHit)) WHERE ConnectionId= AND TimeViewed IS NULL LIMIT 1
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND TimeViewed IS NULL LIMIT 1' at line 1

UPDATE STAT_Connections SET EndItem=52089, Duration=SEC_TO_TIME('0') WHERE Id=
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

INSERT INTO STAT_Hits SET ConnectionId=, TimeHit=NOW(),ItemId=52089, LangId=34, WebsiteId=9934
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' TimeHit=NOW(),ItemId=52089, LangId=34, WebsiteId=9934' at line
Rinkimai 2004
  Sekmadienį vykusiame antrajame Seimo rinkimų ture vienmandatėse apygardose išrinkti dar 66 Seimo nariai
Čia gali būti Jūsu reklama ! Dėl reklamos prašome kreiptis el. paštu: reklama@elta.lt, tel.: (370 5) 2626108
 
SEIMO SEIMO   PREZIDENTO    PREZIDENTO    EUROPARLAMENTO    EUROPARLAMENTO  

2019 04 21, sekmadienis

Seimo rinkimų naujienos Seimo rinkimų naujienos Eltos interviu Eltos interviu
Komentarai Komentarai
Tvarkaraščiai Tvarkaraščiai Pranešimai spaudai Pranešimai spaudai Rezultatai Rezultatai
Paieška
Partijos, iškėlusios kandidatus
Nuorodos
LR Seimas
LR Vyriausioji rinkimų komisija
LR Seimo rinkimai 2000
LR Seimo rinkimai 1996
Visos naujienos
2004 metų
Lapkričio mėn.
Lapkričio mėn.
Spalio mėn.
Spalio mėn.
Rugsėjo mėn.
Rugsėjo mėn.
Rugpjūčio mėn.
Rugpjūčio mėn.
Liepos mėn.
Liepos mėn.
 

Seimo rinkimų naujiena

2004-10-25 10:36:00

"Rzeczpospolita": populistų žygis sustabdytas

Vilnius, spalio 25 d. (ELTA). Iš Rusijos atvykusio multimilijonieriaus vadovaujami populistai tikriausiai nevaldys Lietuvos, nors jie susilaukė didžiausios paramos per rinkimus, kurių antrasis turas įvyko sekmadienį. Viktoro Uspaskicho Darbo partija turės 39 atstovus Seime, kuriame iš viso posėdžiaus 141 parlamentaras. Atrodo, kad Lietuva pirmą kartą turės Vyriausybę, kurią sudarys tiek kairiosios, tiek dešiniosios partijos, rašo pirmadienio numeryje Lenkijos dienraštis "Rzeczpospolita".

Pasak jo, populistinės Darbo partijos lyderis V. Uspaskichas, kurio turtas vertinamas daugiau kaip 50 milijonų dolerių, sekmadienį vėlai vakare atrodė esąs nelaimingiausias žmogus Lietuvoje. Niūrios nuotaikos vyravo ir jo grupuotės, kuri tikėjosi kur kas daugiau mandatų, rinkimų štabe. V. Uspaskichą ypač nuliūdino Premjeras ir kairiosios koalicijos lyderis Algirdas Brazauskas. Jis pareiškė nenorįs formuoti kabineto su V. Uspaskicho partija.

"Bojarinas iš Archangelsko (taip vadinamas V. Uspaskichas) nusileido ant žemės", "populizmo ereliai V. Uspaskichas ir Rolandas Paksas virto šlapiomis vištomis", "bravūriškas Darbo partijos žygis į valdžią įstrigo antrajame rinkimų ture", - tokius komentarus buvo galima girdėti, paskelbus balsavimo rezultatus.

Ar bus suformuota "vaivorykštinė" koalicija? Tikriausiai taip, bet, įtakingo savaitraščio "Veidas" apžvalgininko Audriaus Bačiulio nuomone, ji neturi šansų ilgai išsilaikyti. "Anksčiau ar vėliau "vaivorykštinė" koalicija iširs. Bet čia svarbūs du dalykai - kada tai įvyks ir kas kontroliuos iširimą. Vienokia bus situacija, kai Premjeras išmes iš jos kokią nors susikompromitavusią partiją, ir visai kitokia, kai koalicija iširs dėl spaudimo iš išorės. Tuomet Lietuvoje atsiras dar vienas "gelbėtojas", - pareiškė dienraščiui "Rzeczpospolita" A. Bačiulis.

Daugelio stebėtojų nuomone, V. Uspaskichas visaip trukdys formuoti "vaivorykštinę" Vyriausybę, mėgins pervilioti į savo pusę politikus iš kitų partijų. Bet, pasak "Veido" apžvalgininko, kur kas didesnės problemos laukia jo paties partijos. "Milijonieriai, kurių netrūksta Darbo partijos sąraše, ne tam investavo daugybę pinigų į šį projektą, kad tenkintųsi opozicijos deputatų mandatais. Jie ėjo į politiką, kad turėtų realią įtaką vykdomajai valdžiai. Galiu atskleisti paslaptį, kad jau po pirmojo turo į mane kreipėsi keli į Seimą išrinkti V. Uspaskicho partijos nariai, prašydami padėti užmegzti kontaktus su tradicinėmis Lietuvos partijomis", - pažymėjo A. Bačiulis.
ELTA
« Atgal Į puslapio viršų
 
Eltos spaudos konferencijų salėje

30 vietų konferencijų dalyviams,
multimedia projektorius, šiuolaikiška įgarsinimo, apšvietimo, vėdinimo, kondicionavimo įranga. Yra atskiras pasitarimų kambarys.

Eltos naujienų prenumerata
www.elta.lt
Verslas.elta.lt
Dėl reklamos prašome
kreiptis el. paštu:
reklama@elta.lt,
tel.: (370 5) 2626108
 
Platinti, kopijuoti, skelbti be raštiško
Eltos sutikimo draudžiama, © 2004.
Visos teisės saugomos.
Elta