UPDATE STAT_Hits SET TimeViewed=SEC_TO_TIME(UNIX_TIMESTAMP(NOW())-UNIX_TIMESTAMP(TimeHit)) WHERE ConnectionId= AND TimeViewed IS NULL LIMIT 1
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND TimeViewed IS NULL LIMIT 1' at line 1

UPDATE STAT_Connections SET EndItem=52177, Duration=SEC_TO_TIME('0') WHERE Id=
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

INSERT INTO STAT_Hits SET ConnectionId=, TimeHit=NOW(),ItemId=52177, LangId=34, WebsiteId=9934
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' TimeHit=NOW(),ItemId=52177, LangId=34, WebsiteId=9934' at line
Rinkimai 2004
  Sekmadienį vykusiame antrajame Seimo rinkimų ture vienmandatėse apygardose išrinkti dar 66 Seimo nariai
Čia gali būti Jūsu reklama ! Dėl reklamos prašome kreiptis el. paštu: reklama@elta.lt, tel.: (370 5) 2626108
 
SEIMO SEIMO   PREZIDENTO    PREZIDENTO    EUROPARLAMENTO    EUROPARLAMENTO  

2019 04 21, sekmadienis

Seimo rinkimų naujienos Seimo rinkimų naujienos Eltos interviu Eltos interviu
Komentarai Komentarai
Tvarkaraščiai Tvarkaraščiai Pranešimai spaudai Pranešimai spaudai Rezultatai Rezultatai
Paieška
Partijos, iškėlusios kandidatus
Nuorodos
LR Seimas
LR Vyriausioji rinkimų komisija
LR Seimo rinkimai 2000
LR Seimo rinkimai 1996
Visos naujienos
2004 metų
Lapkričio mėn.
Lapkričio mėn.
Spalio mėn.
Spalio mėn.
Rugsėjo mėn.
Rugsėjo mėn.
Rugpjūčio mėn.
Rugpjūčio mėn.
Liepos mėn.
Liepos mėn.
 

Seimo rinkimų naujiena

2004-10-25 12:38:00

Socialdemokratai kalba apie "totalinį balsų pirkimą"

Vilnius, spalio 25 d. (ELTA). Socialdemokratų ir socialliberalų vadovai aršiai kritikuoja šių Seimo rinkimų organizavimą ir teigia, jog atsakomybė už tai pirmiausia tenka Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK).

Pasak vieno iš socialdemokratų vadovo Gedimino Kirkilo, viena iš rinkėjų mažo aktyvumo priežasčių buvo būtent tai, jog vyko "totalinis balsų pirkimas".

"Dalis žmonių buvo nepatenkinti blogu rinkimų organizavimu, t.y. totaliniu balsų pirkimu, žmonių girdymu, žeminančiu žmogaus orumą dovanų įteikinėjimu. Nepaisant to, kad po pirmojo rinkimų turo mūsų štabas buvo kreipęsis į VRK, deja, ką nors iš esmės nuveikti VRK nepavyko", - pirmadienį spaudos konferencijoje sakė G. Kirkilas.

G. Kirkilas sakė esąs nustebintas VRK atstovų kalbomis apie tai, esą viskas vyko sklandžiai.

"Jei viena partija įsteigdavo savo rinkimų štabus paštuose, tai gal jau kitą kartą imkime ir įsteikime partinius štabus VRK", - ironizavo G. Kirkilas.

Pasak G. Kirkilo, šie rinkimai pasižymėjo būtent "masiniu balsų pirkimu", ypač balsuojant paštu. Nors balsavimas paštu, G. Kirkilo teigimu , turėtų būti organizuojamas tik tiems žmonėms, kurie negali dėl fizinių ar kitokių priežasčių balsuoti nustatytu laiku.

Balsavimas paštu, anot G. Kirkilo, šiuo metu tapo rezervu "nešvariai veikiančioms partijoms".

"Tokių partijų nedomina politinė diskusija, jos paprastai turi tam pinigus. Jei dabar padarytume analizę, kas už ką balsavo ir už ką pasirašė, tai pamatytume gana liūdną vaizdą. Iš tiesų balsavimą paštu reikėtų naikinti", - sakė G. Kirkilas.

Pasak G. Kirkilo, akivaizdu, jog Darbo partija gerokai viršijo ir nustatytą leidžiamą išleisti rinkimų kampanijai pinigų sumą, "nežinia, kaip tai atsispindės ataskaitose".

Socialliberalų vadovo Artūro Paulausko teigimu, būta ir gana grubių rinkimų agitacijos draudimo pažeidimų. G. Kirkilas šiuo atveju vėl kritikavo Lietuvos nacionalinę televiziją, kuri per pirmąjį rinkimų turą anonsavo ir iškart po rinkimų parodė dokumentinį filmą apie Darbo partijos vadovą Viktorą Uspaskichą.

Pasak G. Kirkilo, matyti, kad iki šiol Seimo darytos rinkimų įstatymų pataisos nebuvo veiksmingos, todėl reikėsią ateityje keisti minėtus įstatymus.
ELTA
« Atgal Į puslapio viršų
 
Eltos spaudos konferencijų salėje

30 vietų konferencijų dalyviams,
multimedia projektorius, šiuolaikiška įgarsinimo, apšvietimo, vėdinimo, kondicionavimo įranga. Yra atskiras pasitarimų kambarys.

Eltos naujienų prenumerata
www.elta.lt
Verslas.elta.lt
Dėl reklamos prašome
kreiptis el. paštu:
reklama@elta.lt,
tel.: (370 5) 2626108
 
Platinti, kopijuoti, skelbti be raštiško
Eltos sutikimo draudžiama, © 2004.
Visos teisės saugomos.
Elta