UPDATE STAT_Hits SET TimeViewed=SEC_TO_TIME(UNIX_TIMESTAMP(NOW())-UNIX_TIMESTAMP(TimeHit)) WHERE ConnectionId= AND TimeViewed IS NULL LIMIT 1
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND TimeViewed IS NULL LIMIT 1' at line 1

UPDATE STAT_Connections SET EndItem=52523, Duration=SEC_TO_TIME('0') WHERE Id=
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1

INSERT INTO STAT_Hits SET ConnectionId=, TimeHit=NOW(),ItemId=52523, LangId=34, WebsiteId=9934
You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' TimeHit=NOW(),ItemId=52523, LangId=34, WebsiteId=9934' at line
Rinkimai 2004
  Sekmadienį vykusiame antrajame Seimo rinkimų ture vienmandatėse apygardose išrinkti dar 66 Seimo nariai
Čia gali būti Jūsu reklama ! Dėl reklamos prašome kreiptis el. paštu: reklama@elta.lt, tel.: (370 5) 2626108
 
SEIMO SEIMO   PREZIDENTO    PREZIDENTO    EUROPARLAMENTO    EUROPARLAMENTO  

2019 04 21, sekmadienis

Seimo rinkimų naujienos Seimo rinkimų naujienos Eltos interviu Eltos interviu
Komentarai Komentarai
Tvarkaraščiai Tvarkaraščiai Pranešimai spaudai Pranešimai spaudai Rezultatai Rezultatai
Paieška
Partijos, iškėlusios kandidatus
Nuorodos
LR Seimas
LR Vyriausioji rinkimų komisija
LR Seimo rinkimai 2000
LR Seimo rinkimai 1996
Visos naujienos
2004 metų
Lapkričio mėn.
Lapkričio mėn.
Spalio mėn.
Spalio mėn.
Rugsėjo mėn.
Rugsėjo mėn.
Rugpjūčio mėn.
Rugpjūčio mėn.
Liepos mėn.
Liepos mėn.
 

Seimo rinkimų naujiena

2004-10-25 13:27:00

V. Uspaskichas kviečia kitas partijas kartu formuoti valdančiąją daugumą

Vilnius, spalio 25 d. (ELTA). Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas, jau pasirašęs susitarimą su Kazimira Prunskiene dėl plataus centro politinio bloko formavimo naujame Seime, kviečia prie jo prisijungti socialdemokratus, socialliberalus ir liberalcentristus.

"Raginame kitas politines partijas pradėti eiti valstybiniu keliu ir ieškoti kompromisų", - sakė pirmadienį spaudos konferencijoje V. Uspaskichas, informuodamas apie pasirašytą susitarimą.

Šiuo susitarimu Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas bei Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos pirmininkė Kazimira Prunskienė sutarė suformuoti daugiausiai vietų Seime turintį plataus centro politinį bloką ir jo pagrindu inicijuoti daugumos koaliciją.

Abiejų partijų lyderiai pareiškė, kad yra atviri dialogui, ir pakvietė kitas partijas "kartu formuoti plačią valdančiąją daugumą ir Vyriausybę, išreiškiančią daugumos Lietuvos rinkėjų valią".

V. Uspaskichas sakė esąs pasirengęs kviesti prisijungti prie tokios koalicijos ir liberalcentristus, kad koalicija būtų platesnė, stabilesnė.

"Darbo partija yra pasirengusi pradėti formuoti Vyriausybę ir patikinu, kad tikrai galėtume daryti tai patys, jei mums būtų patikėta dauguma Seime", - sakė V. Uspaskichas. Jo paskaičiavimais, "darbiečiai" naujame Seime gali turėti 41 mandatą, nes prie jų ketina prisijungti, jo duomenimis, Dangutė Mikutienė ir dar vienas Seimo narys. V. Uspaskichas nenurodė jo pavardės, tačiau atmetė, kad tai galėtų būti socialdemokratas Julius Sabatauskas.

V. Uspaskichas tikisi, kad partijos apsvarstys kvietimą tartis dėl koalicijos ir pateiks savo atsakymus.

Darbo partijos lyderis nenorėjo atsakyti apie premjero ir kitus postus būsimoje Vyriausybėje. "Nekalbame apie pareigas ir apie postus, kalbėsime tik apie programas. Mes galvojame valstybiškai ir derybas pradėsime tik programiniu pagrindu", - sakė jis.

V. Uspaskichas nenorėjo taip pat atsakyti, ar premjero pareigose galėtų likti dabartinis Vyriausybės vadovas, nors neatmetė tokios galimybės. Jo teigimu, tai turėtų nutarti būsimos koalicijos partneriai.
ELTA
« Atgal Į puslapio viršų
 
Eltos spaudos konferencijų salėje

30 vietų konferencijų dalyviams,
multimedia projektorius, šiuolaikiška įgarsinimo, apšvietimo, vėdinimo, kondicionavimo įranga. Yra atskiras pasitarimų kambarys.

Eltos naujienų prenumerata
www.elta.lt
Verslas.elta.lt
Dėl reklamos prašome
kreiptis el. paštu:
reklama@elta.lt,
tel.: (370 5) 2626108
 
Platinti, kopijuoti, skelbti be raštiško
Eltos sutikimo draudžiama, © 2004.
Visos teisės saugomos.
Elta