In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2018 05 22, antradienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2009-08-10 16:31
"Pirmasis Baltijos muzikinis kanalas" pristato vieną didžiausių šokių muzikos
įvykių Baltijos šalyse šiais metais - „Black&White Ibiza Party" su geriausiu pasaulio didžėjumi Paul Van Dyk


Rugpjūčio 15 dieną nuo 15 val. ir iki pat paryčių geriausioje Rygos atviroje Ogres aikštelėje vyks BLACK&WHTIE IBIZA vakarėlis. 15 geriausių didžėjų iš Latvijos, Lietuvos bei Estijos dovanos savo geriausius setus ir stulbins meistriškumu Baltijos šalių klausytojus. Apie šių vaikinų virtuoziškumą byloja vien tai, kad jų setų atvažiuoja pasiklausyti geriausiu didžėjumi pasaulyje laikomas garsus vokiečių atlikėjas ir prodiuseris Paul Van Dyk. „Pirmasis Baltijos muzikinis kanalas" Lietuvos šokių muzikos mylėtojams į „Black&White Ibiza Party" dovanoja 60 kvietimų.
Paul Van Dyk vardas pažįstamas šokių industrijoje jau daugelį metų. Beveik kiekvienas žino jo kūrinius „For An Angel”, „We're Alive", „Nothing But You", „Time Of Our Lives", „The Other Side" su Wayne Jackson ir kt. Paul Van Dyk ne tik kuria muziką, bet ir remiksuoja kūrinius tokių atlikėjų kaip U2, Dusted, The Thrillseekers, Rammstein, Blank & Jones, A-Ha, Binary Finary, New Order, BT, Faithless ir kitų. Šiomis dienomis jo pasaulinio turo tvarkaraštis tiesiog neįtikėtinas: jis groja pagrindinėse Londono, Niujorko, Meksikos ir Singapūro šokių aikštelėse. Jo pasirodymai pakeitė suvokimą apie standartinius didžėjų pasirodymus. Jis meistriškai valdo du kompiuterius, MIDI klaviatūrą. 2009 metų vasario mėnesį Paulas sujungė šokio ir akademinę muziką, kai išėjo Frankfurte į sceną su simfoniniu Paavo Džarvi orkestru.
Visi norintys dalyvauti vakarėlyje turi būti būtinai apsirengę juodai ar baltai! Paulo antikrizinis pasirodymas bus su holivudiniu užmoju: brangios dekoracijos, gigantiški monitoriai, garso megavatai, paskutiniai pasiekimai lazerinės 3D moduliacijos. Tai pirmasis startinis vakarėlis nuo kurio prasidės Baltijos muzikinių mega vakarėlių serija.
Norintieji į vakarėlį patekti nemokamai, tai padaryti gali klausydamiesi radijo stoties „ZIP FM" ir užpildę anketą interneto svetainėje www.zipfm.lt.


Papildoma informacija apie renginį: http://www.ogresestrade.lv/ru/events/498


Gražvydas Morkus
BMA Lietuva marketingo vadovas
Savanorių pr. 1, Vilnius, Lietuva
Tel. +370 5 265 1126
El. p. grazvydas.morkus@1bma.lt

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.