In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2019 03 19, antradienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2010-02-09 11:47
Šv. Valentino dieną - ekskursiją su meilės žibintais
Pranešimas žiniasklaidai
2010 m. vasario 9 d.

Jeigu sekmadienis, vasario 14-oji, nėra idealiausia diena audringoms įsimylėjėlių linksmybėms iki paryčių, tai pasivaikščiojimui po Vilniaus Senamiestį ši diena puikiausiai tinka.

Bent jau taip teigia naktinių ekskursijų agentūrą „Vaiduokliai", parengusi specialų, šv. Valentino dienos vakarui skirtą romantišką pasivaikščiojimą sostinės senamiesčio gatvėmis.

Ekskursijos dalyviai ne tik išgirs Vilniuje nutikusių istorijų apie istorinių asmenybių meilės kelius ir klystkelius, bet ir turo pabaigoje, dangaus žibintų pagalba, į dangų paleis savuosius meilės prisipažinimus.

„Nebūtina vyktį į Paryžių ar Romą, Vilnius - tikrai ne mažiau romantiška sostinė", - sakė „Vaiduoklių" vadovė Marta Zotikova. „O dangaus žibintai tik dar labiau sustiprins meilės dienos nuotaiką".

Šv. Valentino dienos romantiškas pasivaikščiojimas rengiamas sekmadienį, 18 val., o bilietai į jį kainuoja kaip ir į turą bet kurią kitą dieną - 25 litus.

„Vaiduokliai" - vienintelė turizmo agentūra Lietuvoje, išskirtinai organizuojanti tik naktines ekskursijas, o visas siūlomas naktines pramogas bei turus galima rasti apsilankius interneto svetainėje www.vaiduokliai.lt


Daugiau informacijos:

Marta Zotikova
UAB „Vaiduokliai"
Direktorė
Tel. 8 652 16600
El.p. marta@vaiduokliai.lt

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.