In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2018 06 18, pirmadienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2010-07-21 10:28
IDEALINVENT perka investicinį sprendimą praturtinti produktų portfelį
Liepos 16, 2010
Vilnius, Lietuva


IDEALINVENT Technologies Pvt. Ltd yra ISO 9001:2008 bendrovė, kuri šiandien susitarė su UAB „Elektroninė komercijos bazė" (EKB) dėl "Francina” produktų grupės - "Francina” ir "Francina web” pirkimo ir vystymo.

Pasisakydamas šia proga p. Premkumar Bhagwatsaran, grupės generalinis direktorius sakė: "Francina bus labai svarbus priedas mūsų Corniche Front end komplekte kadangi jis suteikia galimybę bankams laisvai teikti įvairias investavimo galimybes jų klientams aptarnaujamiems visame tinkle. Produktas bus visiškai integruotas su mūsų Corniche portfeliu ir mes kartu su EKB toliau palaikysime dabartinę versiją.

Susitarimas leidžia perduoti produkto teises IDEALINVENT tolesnei plėtrai ir marketingui. Kol EKB palaikis ir plėtos esamą Francina versiją, kad tiktų Lietuvos rinkai, IDEALINVENT daugiausia dėmesio skirs produkto plėtrai platesniam regionui pridedant regionines specifikacijas ir sąsajas įvairioms vertybinių popierių biržoms ir taip pat teiks paramą Lietuvos rinkai.

P. Marius Dubnikovas iš EKB sakė: " šis žingsnis leidžia plėtoti produkto funkcionalumą ir pasiekiamumą ir IDEALINVENT suteikia galimybę palaikyti mūsų klientų bazę mažiems ir dideliems bankams Lietuvoje.

Produktų komplektas bus integruotas į naują Corniche Front end Java platformą ir bus prieinamas kaip papildomas modulis busimiems klientams kartu su ConicheNet - internetinė bankininkystė ir pilna techninio skyriaus parama tvarkant akcijas, investicinius fondus ir investicinius portfelius vartotojams.

Apie IDEALINVENT:
IDEALINVENT yra ISO 9001:2008 bendrovė, įsikūrusi Bangalure, Indijoje ir ofisais Švedijoje ir Lietuvoje, kuri tiekia produktus ir sprendimus bankininkystės finansinių paslaugų sektoriui. Per pastaruosius kelis metus IDEALINVENT plėtoja ir įgyvendina aprūpinimo sprendimus specifinius reikalavimus keliančiam bankininkystės finansinių paslaugų sektoriui. Corniche ir DataMatrice yra geriausi komplektų pavyzdžiai, kuriuos bendrovė siūlo bankininkystės finansinių paslaugų sektoriui. B-SaaS yra išskirtinis paslaugų pasisiūlymas bankams.
IDEALINVENT turi 100+ darbuotojų trijose šalyse. Bendrovės internetiniai puslapiai yra www.Idealinvent.com ir www.b-saas.com.
Apie EKB:
EKB yra IT bendrovė, kuri daugiau nei 10 metų kuria ir tobulina vertybinių popierių apskaitos ir prekybos sistemas. EKB yra pirmoji Baltijos šalyse bendrovė, kuri sukūrė sprendimą prekiauti akcijomis per internetą ir pirmoji sukūrė visiškai automatizuotą prekybos akcijomis sistemą, kuri startavo 1999 metais. Šiuo metu EKB apskaitos ir prekybos bei klientų aptarnavimo sistemomis naudojasi bankai DnB Nord, MP Bank, finansų maklerio įmonė Orion Securities, „Ūkio banko" fondų valdymo bendrovė, Vertybinių popierių komisija EKB sukurtos sistemos pagalba stebi Lietuvos pensijų fondų valdymą visose valdymo bendrovėse.
Bendrovės internetinis puslapis yra: www.ekb.lt

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.