In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2019 04 19, penktadienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2011-05-14 12:28
Vokietijos alumnų portalas - buvusiems, esamiems ir būsiantiems Vokietijoje
Š. m. gegužės 24 d., antradienį, 18 val. Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadoje Vilniuje bus oficialiai pristatomas ir atidaromas Vokietijos alumnų portalas „Alumniportal Deutschland".
Renginį atidarys Vokietijos Federacinės Respublikos ambasadorius Lietuvoje Hans Peter Annen, sveikinimo žodžius tars Ambasados pirmasis sekretorius bei Kultūros ir spaudos skyriaus vedėjas Jean-Pierre Froehly, DAAD, politikos, verslo, kultūros atstovai. Pristatymo pabaigoje susirinkusieji turės galimybę pasiklausyti džiazo muzikos koncerto.
„Alumniportal Deutschland" - Vokietijos Federalinės Vyriausybės inicijuotas ir jos finansuojamas bei kartu su daugeliu švietimo mainų fondų vykdomas projektas. Jo pagrindinis tikslas - nemokamame ir daug paslaugų bei informacijos teikiančiame socialiniame tinklalapyje Vokietijos alumnams suteikti galimybę rasti naudingų kontaktų, ieškoti darbo vietų, teikti darbo pasiūlymų, keistis profesinio pobūdžio informacija, pristatyti save ar savo organizaciją, tobulinti asmeninius bei profesinius įgūdžius. Vokietijos alumnai - žmonės iš viso pasaulio, kurie mokėsi, studijavo, tobulinosi ar dirbo Vokietijoje. Prisijungti kviečiami ir tie, kuriuos Vokietijos organizacijos užsienyje rėmė mokantis, studijuojant ar keliant profesinę kvalifikaciją bet kurioje šalyje.

Portale www.alumniportal-deutschland.org jau prisiregistravę daugiau nei 30 tūkst. žmonių ir apie 600 įmonių iš viso pasaulio. Čia anglų ir vokiečių kalbomis galima rasti informacijos apie renginius, kvalifikacijos kėlimo kursus visame pasaulyje, siūlomas darbo vietas savo regione, informacijos bei naudingų patarimų apie vokiečių kalbą, įdomių ir aktualių naujienų, susijusių su Vokietija.

Registruotis, dalyvauti portalo veikloje, pateikti ar ieškoti skelbimų, mokytis vokiečių kalbos, gauti reikalingos informacijos nemokamai gali visi Vokietijos alumnai, tarptautiniu bendradarbiavimu užsiimančios Lietuvos-Vokietijos įmonės, aukštosios mokyklos, įmonės ar organizacijos.

Maloniai kviečiame registruotis į portalo pristatymą Vokietijos ambasadoje iki š. m. gegužės 23 dienos el. p. adresu d.katinas@alumniportal-deutschland.org ir apsilankyti renginyje.

Daumantas Katinas
Vokietijos alumnų portalo koordinatorius Lietuvoje
Tel.: (+370) 685 23222
El. p.: d.katinas@alumniportal-deutschland.org

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.