In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2019 03 19, antradienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2011-09-09 12:13
Prieš varžybas - krepšinio turas su fotoaparatais po Vilnių ir Kauną
Pranešimas žiniasklaidai
2011 m. rugsėjo 9 d.


Lietuvos krepšinio rinktinės aistruolių atributika gali praversti dar iki mylimos komandos varžybų pradžios - laisvalaikio pramogų organizatoriai, bendrovė „Vaiduokliai", rengia orientacinį žaidimą po Vilniaus ir Kauno gatves krepšinio tema.

Ši pramoga, dar vadinama foto-turu, Europos čempionato metu tapo „Foto-krepšiniu", o jo dalyviams tenka ne tik patiems sugalvoti maršrutą ir ieškoti jo vietų, bet ir atlikti įvairias užduotis naudojant aistruolių atributiką bei įamžinant ją nuotraukose.

„Kelios žaidimo užduotys yra susijusios su įsikūnijimu į krepšininkus bei teisėjus, bet tai dalyviams yra pati lengviausia dalis", pasakojo „Vaiduoklių" direktorė Marta Zotikova. „Jei tik tema - krepšinis, lietuviams aistros užverda neįtikėtinu greičiu."

Kaip ir tikrose krepšinio varžybose, taip ir šiame žaidime dalyvauja dvi komandos, o jas stebi organizatorių paskirtas teisėjas. „Vaiduokliai" neįprastą turą pradeda 18 valandą, jis baigiamas prieš pat 9-os valandos varžybas - nugalėjusios komandos laukia rezervuotas staliukas kavinėje, tiesiogiai transliuojančioje rungtynes.

„Šiuo metu krepšinis - pati aktualiausia tema, tačiau tuo pačiu tikimės, jog „Foto-krepšinio" dalyviai nepraleis progos pažvelgti į savo miestą kiek kitu kampu", - sakė p. Zotikova.


Apie „Vaiduoklius"
„Vaiduokliai" - pramogų agentūra Lietuvoje, išskirtinai organizuojanti originalias ekskursijas, o visas siūlomas pramogas bei turus galima rasti apsilankius interneto svetainėje www.vaiduokliai.lt


Daugiau informacijos:
Marta Zotikova
UAB „Vaiduokliai"
Direktorė
Tel. 8 652 16600
El.p. marta@vaiduokliai.lt

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.