In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2019 04 21, sekmadienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2008-05-10 10:41
2008 metų Kauno miesto savivaldybės kultūros ir meno premijos
Džiaugiamės, kad jau antri metai, kai Kauno miesto savivaldybės kultūros ir meno premijos (š. m. balandžio 28 d. Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-1481) yra paskirtos didesniam kūrėjų būriui. Šiais metais iš gautų pateiktų 23 paraiškų paskirtos 9 premijos ir jas gaus 10 kultūros ir meno atstovų: aktorės Gražina Balandytė ir Rūta Regina Staliliūnaitė Matulionienė už scenos meno puoselėjimą ir reikšmingą kultūrinę veiklą; LVA katedros docentas Antanas Algirdas Bernatonis folklorinio ansamblio „Kupolė" vadovas ir folklorinių ansamblių „Žaisa", „Jotija", „Ringauda", „Sauluva" vadovai Giedrė Ramunė Pečiulienė ir Mintautas Petras Pečiulis už etninės kultūros ir paveldo puoselėjimą (viena premija abiems); Lietuvos rašytojų sąjungos narys, rašytojas Jurgis Gimberis ir Lietuvos žurnalistų sąjungos narė, filologė Danutė Marcinkevičienė už reikšmingą veiklą literatūros srityje; profesorius architektas Vladas Stauskas už ilgametę ir reikšmingą kultūrinę veiklą; Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, fotografas Aleksandras Macijauskas ir VDU menų instituto menotyros katedros vedėja, menotyrininkė Rasutė Andriušytė-Žukienė už vizualinio meno puoselėjimą.
2007 metais Kauno miesto savivaldybės kultūros ir meno premijos buvo skirtos Stasiui Ratkevičiui ir Aldonai Rakauskaitei-Kuliukienei. Premijos dydis 10 tūkstančių litų.
Nuoširdžiai sveikiname!

Vida Jasaitytė, 42 40 47

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.