In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2018 07 16, pirmadienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2008-09-12 10:38
"flyLAL" partnerystė su "Virgin Atlantic": dar daugiau skrydžių krypčių iš
Vilniaus

Plėtodama skrydžių geografiją Lietuvos bendrovė „flyLAL" savo keleiviams pasiūlys patogius jungiamuosius skrydžius su prestižinėmis britų oro linijomis „Virgin Atlantic". Ši sutartis leis „flyLAL" keleiviams įsigyti bilietų į jungiamuosius skrydžius itin palankiomis kainomis. „Virgin Atlantic" skraido ilgų atstumų reisais iš Londono į Šiaurės Ameriką, Karibus, Afriką, Vidurio Rytų šalis, Aziją ir Australiją.

„Sutartis su „Virgin Atlantic" yra ilgų derybų rezultatas. Svarbiausias mūsų laimėjimas - itin palankios kainos „flyLAL" keleiviams. Galimybė pasiūlyti patogias jungtis ir patrauklią kainą reiškia daug patogesnes ir ekonomiškesnes keliones po visą pasaulį. Lietuvos keliautojus turėtų sudominti skrydžiai iš Vilniaus į Las Vegasą, Los Andželą, Majamį, Niujorką, Bostoną, Havaną, Čikagą ir kitur", - partnerystės su „Virgin Atlantic" privalumus vardijo „flyLAL" generalinis direktorius Vytautas Kaikaris.

„Virgin Atlantic" garsėja kaip itin aukšto lygio oro bendrovė, ypač daug dėmesio skirianti keleivių komfortui. Anot Vytauto Kaikario, bendradarbiavimas su „Virgin Atlantic" reiškia ir „flyLAL" skrydžių bendrovės pripažinimą - „Virgin Atlantic" renkasi aukštus šios bendrovės reikalavimus atitinkančius partnerius.

Šiuo metu „flyLAL" keleiviams siūlo patogius jungiamuosius skrydžius jau su 21 pasaulio skrydžių bendrove: FINNAIR, ALITALIA, BRITISH AIRWAYS, AIR BALTIC, CONTINENTAL AIRINES, CHINA SOUTHERN AIRINES, EMIRATES, ICELANDAIR, IBERIA, KLM ROYAL DUTCH AIRINES, LOT POLISH AIRLINES, MALEV HUNGARIAN AIRLINES, NORTHWEST AIRINES, ESTONIAN AIR, BRUSSELS AIRLINES, AEROFLOT, AIR NAMIBIA, TAP PORTUGAL, SRILANKAN AIRLINES, VIRGIN ATLANTIC ir AEROSVIT AIRLINES.

Artimiausiuose „flyLAL" planuose - bendradarbiavimo sutartys su SCANDINAVIAN AIRLINES ir AIR ALTANA.

„flyLAL", pasirašydama naujas jungiamųjų skrydžių sutartis, sudaro galimybę keliautojams iš Lietuvos per trumpiausią laiką ir už itin palankią kainą pasiekti daugiau nei 300 pasaulio miestų.Apie „flyLAL - Lithuanian Airlines"

Nacionalinio vežėjo AB „flyLAL - Lithuanian Airlines" pagrindinė veikla - keleivių pervežimas reguliariais ir užsakomaisiais skrydžiais. Aviakompanija tiesiogiai iš Vilniaus reguliariaisiais reisais skraidina keleivius į 20 Europos ir Rytų šalių miestų. Iš Rygos, Talino, Tbilisio, Kijevo ir Maskvos keleiviai skraidinami i Europos miestus su persėdimu Vilniuje. Bendradarbiaudama su kitais vežėjais aviakompanija „flyLAL" gali nuskraidinti į daugiau nei 300 miestų. Didžiąją dalį bilietų galima įsigyti www.flylal.com.


Papildoma informacija:
Romualda Stonkutė, „PR Service/Edelman Affiliate"
roma@prservice.lt
tel. 8 5 264 95 03, 8 686 32565

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.