ELTA

Konservatoriai Vilniuje kviečia balsuoti už stiprią komandą, atnešiančią daugiau jėgos Lietuvai

2020-09-08
11:08
Pranešimas žiniasklaidai
2020 m. rugsėjo 8 d.
Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai Vilniuje pristatė partijos kandidatus Seimo rinkimuose. Su šūkiu „Daugiau jėgos Vilniui – daugiau jėgos valstybei“ savo kandidatus Vilniaus apygardose visuomenei pristatę konservatoriai pirmiausia kalbėjo apie politinės patirties svarbą.
„Mūsų komandoje yra 12 dabartinių Seimo narių, daugiau nei pusė – jau laimėję vienmandates apygardas Vilniuje. Mums tikrai netrūksta patirties ir išrinkti į Seimą mes tikrai nepradėsime ieškoti kur kas padėta, ką čia dabar daryti, ką čia veikti. Politinė patirtis, kaip rodo gana dažni įvykiai Lietuvoje, nėra tai, kas labai vertinama, bet manau, kad tai neteisinga ir netgi gana pavojinga – politika yra darbas, kaip ir bet koks kitas, ir čia patirtis turi tiek pat vertės, kaip ir bet kur kitur, – pristatydama Vilniaus kandidatus sakė TS-LKD sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė. – Mūsų komanda labai įvairi savo išsilavinimu, patirtimi ir susidomėjimo sferomis. Čia rasite žmonių, kurie kompetentingi nuo aplinkosaugos iki kultūros, nuo ekonomikos iki socialinių klausimų ir manau, kad jei atsitiktų taip, kad su šita komanda reiktų sudaryti Lietuvos Respublikos Vyriausybę – mes tikrai gerai susitvarkytume. Su tokia komanda galima nuversti kalnus“.
TS-LKD lyderė taip pat pabrėžė principus ir darbus, efektyvesnę ir nuosaikesnę politiką, kuri stiprintų miestą ir visą Lietuvą.
„Vienas iš pagrindinių mūsų rinkiminės kampanijos, o manau ir darbo principų turėtų būti – mažiau vis dėlto yra daugiau. Dabar lėkdami paknopstomis, priiminėdami po šimtus įstatymų, įsivaizduodami, kad viską žinom geriausiai už visus – kalbu ne apie mus, kaip komandą, bet apie mus, kaip Seimą, kuriame esame ir dalį tos atsakomybės tenka prisiimti – pražiūrim kartais svarbius dalykus, pražiūrime diskusiją, kartais supratimą, kartais per daug žadame, per daug žadėdami ir negalėdami įgyvendinti – nuviliame žmones. Kai nuviliame žmones – kasame duobę arba pjauname šaką ant kurios visi turėtume sėdėti – pjauname galimybę sustiprinti pasitikėjimą visuomenėje pirmiausia žmonių vienas kitu, bet taip pat atitinkamai – valdžios institucijomis ir valdžios veikimu apskritai“, – teigė I. Šimonytė.
Galų gale politikė pažymėjo, jog TS-LKD komanda gali pasiūlyti sąžiningą, atsakingą, pasitikėjimu grįstą politiką ir stiprios, pasitikėjimu grįstos valstybės viziją.
„Svarbiausias dalykas man – ką aš galiu pasiūlyti Antakalniui, Vilniui, Lietuvai? Tą patį, ką visą laiką sakiau: galiu pasiūlyti tikrai ramią sąžinę, gebėjimą ne tik klausyti ką sako skirtingų nuomonių žmonės, bet ir gebėjimą girdėti, supratimą, kad politikoje nėra priešų, o tik oponentai, su kuriais visada gali diskutuoti. Kai nustosime klūpčioti beprasmiuose ginčuose, priešų paieškose, vienas kito kaltinimuose ir panašioje neprasmingoje veikloje, tada pajusime, kad jėgos skristi turim daugiau. Mes kalbame apie stiprią valstybę, kuri pilna pasitikėjimo, kur žmonės pilni pasitikėjimo vienas kitu, savo valstybe ir tuo, kad bendrus klausimus mes galime spręsti bendrai, gerbdami ir vertindami vieni kitų skirtingumą. Esu visiškai įsitikinusi, kad žmonių, kurie galėtų tai padėti padaryti tikrai netrūksta ir raginu visus prisijungti prie bendros talkos“, – kvietė TS-LKD sąrašo lyderė I. Šimonytė.
Pagrindiniais prioritetais TS-LKD kandidatai Vilniuje renkasi ekonomikos, sveikatos apsaugos, švietimo, kultūros bei aplinkos apsaugos klausimus. Susipažinti su visu TS-LKD programos projektu galima čia.
TS-LKD Vilniaus vienmandačių rinkimo apygardų kandidatai:
Ø Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė – kandidatė Pilaitės-Karoliniškių vienmandatėje apygardoje, buvusi europarlamentarė, dabar – Seimo narė, dirbanti Europos reikalų ir Švietimo ir mokslo komitetuose, TS-LKD lyderio Gabrieliaus Landsbergio pavaduotoja.
Ø Paulius Saudargas – kandidatas Justiniškių-Viršuliškių vienmandatėje apygardoje, Seimo narys, aktyviai dirbantis aplinkosaugos, energetikos temose, kovojantis su alkoholizmu visuomenėje, fizikos mokslų daktaras, istorinių knygų autorius, Šaulių Sąjungos narys.
Ø Agnė Bilotaitė – kandidatė Panerių-Grigiškių vienmandatėje apygardoje. Seimo narė, Audito komiteto ir Antikorupcijos komisijos narė, dukart Dakaro ralio dalyvė – šturmanė, TS-LKD pirmininko pavaduotoja.  
Ø Monika Navickienė – kandidatė Naujosios Vilnios vienmandatėje apygardoje, Seimo darė, dirba Socialinių reikalų komitete, TS-LKD lyderio G. Landsbergio pavaduotoja, taip pat viena iš asociacijos „Neužmiršk“ steigėjų, su didžiausiu malonumu organizuoja kasmetinius žygius „Partizanams atminti“.

Ø
 Žygimantas Pavilionis – kandidatas Naujamiesčio-Naujininkų vienmandatėje apygardoje, vienas pirmųjų Sausio 13 savanorių-gynėjų, saugojusių TV bokštą. Buvęs Lietuvos stojimo į ES derybų koordinatorius Briuselyje, Lietuvos ambasadorius Vašingtone bei Karo akademijos dėstytojas, Šaulių Sąjungos narys.
Ø Dainius Kreivys – kandidatas Verkių vienmandatėje apygardoje – augina bites ir myli Prancūziją. Buvęs Ūkio ministras, į Lietuvą prikvietęs didžiausias Vakarų įmones čia kurti gerai apmokamas darbo vietas. Dvi kadencijas iš eilės Vilniuje laimėjęs rinkimus į Seimą.
Ø Mykolas Majauskas – kandidatas Senamiesčio-Žvėryno vienmandatėje apygardoje, melomanas, žvejys-mėgėjas, motociklų entuziastas. Seimo narys, dirba Biudžeto ir finansų komitete. Po studijų baigimo Australijoje, konsultavo Centrines ir Rytų Europos vyriausybes, patarė, kaip joms tvarkytis su savo skolomis krizės metu.
Ø Aistė Gedvilienė – kandidatė Fabijoniškių vienmandatėje apygardoje. Praėjusią vasarą prisiekė Seime, dirba Aplinkos apsaugos komitete, Antikorupcijos komisijoje. Yra žvejų-mėgėjų, bet ne nomenklatūrinių medžiotojų, draugė ir talkininkė.
Ø Paulė Kuzmickienė – kandidatė Žirmūnų vienmandatėje apygardoje, šiuo metu – Seimo narė, dirbanti Socialinių reikalų ir darbo komitete. Sakoma, kad Žirmūnuose yra dviejų tipų žmonės – kurie mėgsta Paulę ir kurie jos dar nežino. Pagrindinė Paulės misija Seime – pagerinti sveikatos sistemos situaciją Lietuvoje.
Ø Mindaugas Lingė – kandidatas Šeškinės-Šnipiškių vienmandatėje apygardoje. Dviejų Prezidentų D. Grybauskaitės ir V. Adamkaus patarėjas vidaus politikai, turintis ilgiausią politinio pasitikėjimo darbuotojo darbo stažą Prezidento kanceliarijoje (beveik 13 metų), rinkimuose dalyvauja pirmą kartą. Užsikrėtė V. Adamkaus asmeniniu pavyzdžiu dieną pradėti plaukiojant baseine, tad prieš 12 metų išmoko plaukti ir šiai dienai jau yra nuplaukęs virš 2000 km.
Ø Vytautas Kernagis – kandidatas Pašilaičių vienmandatėje apygardoje. Koncertų, renginių ir festivalių organizatorius, knygų ir muzikos leidėjas, vaikų ir jaunimo stovyklų idėjų autorius, visuomenininkas. Pastaruosius ketverius metus – Seimo narys, dirbantis Kultūros komitete.
Ø Algis Strelčiūnas – kandidatas Lazdynų vienmandatėje apygardoje. Buvęs irkluotojas, užkietėjęs žvejys (myli gamtą, tad visas pagautas žuvis paleidžia), inžinierius, galbūt dėl to linkęs mažiau kalbėti – daugiau padaryti. Sako, kad atstovauti = girdėti. Per metus apygardoje priima per 1000 gyventojų.
Kontaktams:
TS-LKD viešieji ryšiai
Tel. (8 5) 239 6506
El. p. informacija@tsajunga.lt 
 
Dėmesio! Už šią informaciją ELTA neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas.
Dalintis