ELTA

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pradėjo formuoti savo politinę komandą

2020-11-17
14:18
Seimas
Čmilytė
Komanda
Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen paskyrė savo sekretoriato Seime vadovę. Jos pareigas eis politikos mokslų daktarė Gintarė Žukaitė-Zelenkienė. Ji šias pareigas ėjo ir 2016–2020 m. Seimo kadencijos metu. Prieš tai G. Žukaitė-Zelenkienė dirbo Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto prodekane.
„Dr. Gintarės Žukaitės-Zelenkienės patirtis Seimo Pirmininko sekretoriate yra išskirtinė. Jos diplomatiniai sugebėjimai ir politologijos išmanymas parodo, kad ji yra savo srities profesionalė, galinti vesti sėkmingą sekretoriato veiklą. Džiaugiuosi, kad ji priėmė kvietimą tęsti savo darbą, taip užtikrindama sklandų Seimo Pirmininko pareigoms priklausančių darbų tęstinumą“, – teigė Seimo Pirmininkė.
Prie Seimo Pirmininkės komandos taip pat prisijungs darbo Seimo Pirmininko sekretoriate patirties turintys Paulius Žeimys, kuris užims patarėjo viešųjų ryšių klausimams pareigas, bei Rūta Šimonytė, eisianti Seimo Pirmininkės padėjėjos pareigas. P. Žeimys anksčiau ėjo Seimo Pirmininko atstovo spaudai pareigas Viktoro Pranckiečio sekretoriate, R. Šimonytė dirbo Seimo Pirmininko padėjėja V. Pranckiečiui ir Loretai Graužinienei.
Daugiau informacijos:
Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen patarėjas
Paulius Žeimys
Tel. (8 5) 239 6030
El. p. paulius.zeimys@lrs.lt
Dėmesio! Už šią informaciją ELTA neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas.
Dalintis