ELTA

Ilgai lauktas Allison Reed ir Sauliaus Ambrulevičiaus sugrįžimas ant ledo

2020-11-21
17:22
Dailusis
Čiuožimas
Reed
Ambrulevičius
Iššūkiais apipinta kelionė į pirmąsias naujo sezono varžybas sulaukė džiugios pabaigos. Po beveik 10-ties mėnesių priverstinės, Covid-19 pandemijos sukeltos, pertraukos, šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius startavo ISU Grand Prix Rostelecom Cup 2020 etape. Po trumposios emocijų kupinos programos, mūsų pora surinkusi 72.43 taškus, užėmė 7-tą vietą. Šis rezultatas net 3.64 taškais aukštesnis už praėjusio sezono varžybose Bavarian Open 2020, kuriose jie buvo pirmi, iškovotus taškus ir tik 0.79 taško žemesnis už 2020 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionate surinktus trumposios programos taškus.
Po laisvosios programos mūsų šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius, nuostabiai perteikę programos muziką, surinko 110.13 taškų, tai net 9.11 taško daugiau nei Europos dailiojo čiuožimo čempionate. Bendroje ISU Grand Prix Rostelecom Cup 2020 etapo įskaitoje jie užėmė 7-tą vietą. Šių varžybų šokių ant ledo nugalėtojais tapo Europos čempionai Viktorija Sinitsina ir Nikita Katsalapov. Po tokio puikaus laisvos programos atlikimo, mūsų pora pakviesta dalyvauti parodomojoje programoje, kur jie čiuoš kartu su šių varžybų nugalėtojais bei prizininkais. 
Pažymėtina, jog abiejų programų sportininkų kostiumus sukūrė žymi dizainerė iš Klaipėdos – Aina Zinčiukaitė. 
Taip pat džiugu, kad pagaliau gautas taip ilgai lauktas leidimas mūsų šokėjams Allison Reed ir Sauliui Ambrulevičiui išvykti į Montrealį, Kanadą treniruotis pas vienus garsiausių pasaulyje trenerių Mari-France Dubreuil ir Patrice Lauzon. Jie treniruosis kartu su 5 kart Europos bei 4 kart pasaulio čempionais Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeron bei kitais Europos bei pasaulio prizininkais.  
Monika Stanevičiūtė
Lietuvos čiuožimo federacija
Generalinė Sekretorė

Lithuanian Skating Federation
General Secretary 
Dėmesio! Už šią informaciją ELTA neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas.
Dalintis