ELTA

Seimo nario Dainiaus Kepenio pranešimas apie spaudos konferenciją „Ar jau balansuojame ant valstybingumo praradimo slenksčio? Išeitys ir atsakomybė“

2021-12-07
12:49
Seimas
Kepenis
Tęsdamas spaudos konferencijų ciklą, kuriame išsakomos prasmingiausios visuomeninių patarėjų įžvalgos, Seimo narys Dainius Kepenis pristato kaip niekada aktualią temą – Lietuvos suverenitetas ir jo išsaugojimas.
„Šiuo metu pastebime, kad vis daugiau šaliai egzistenciškai svarbių klausimų sprendžiama ne Lietuvoje, net ne Seime, o multinacionalinėse organizacijose.
Europos Sąjungos, Pasaulio sveikatos organizacijos, Pasaulio ekonomikos forumo ir kt. susivienijimų atstovai perdėtai nustato Lietuvos visuomenei svarbias taisykles“, – teigia D. Kepenis.
Spaudos konferencijoje „Ar jau balansuojame ant valstybingumo praradimo slenksčio? Išeitys ir atsakomybė“, kuri vyks gruodžio 7 d. 13 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje (II rūmai), savo pastebėjimus išsakys Nepriklausomybės akto signataras, vienas iš Lietuvos Respublikos Konstitucijos kūrėjų Rolandas Paulauskas. Taip pat spaudos konferencijoje savo poziciją išdėstys ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos narys Valius Ąžuolas.
Daugiau informacijos:
Nemira Aliukonienė
Seimo nario Dainiaus Kepenio patarėja
Tel. (8 5) 239 6603 
El. p. nemira.aliukoniene@lrs.lt
Dėmesio! Už šią informaciją ELTA neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas.
Dalintis