ELTA

Prezidento vyriausiuoju patarėju ir Teisės grupės vadovu taps Andrius Kabišaitis

2022-05-17
16:54
2022-05-17
Nuo birželio 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiuoju patarėju taps ir Teisės grupei vadovaus Andrius Kabišaitis. Jis pakeis šias pareigas ėjusią Jūratę Šovienę, kurią Prezidentas Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimu paskyrė Ryšių reguliavimo tarnybos tarybos pirmininke.
Andrius Kabišaitis nuo 2006 m. yra Seimo kanceliarijos Teisės departamento direktorius, prieš tai septynerius metus dirbo Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto vyresniuoju patarėju. A. Kabišaitis 1998 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, stažavosi Šveicarijos lyginamosios teisės institute Lozanoje ir Makso Planko užsienio ir lyginamosios teisės institute Hamburge.
A. Kabišaitis turi ne tik teisinio praktinio, bet ir akademinio darbo patirties, kone 10 metų dirbo Vilniaus universiteto Civilinės teisės ir civilinio proceso katedroje, skaitė Civilinės teisės paskaitas, yra knygų bendraautoris, straipsnių civilinės atsakomybės tema autorius, yra parengęs analitinių darbų užsienio leidiniams.
Prezidento komunikacijos grupė
Dėmesio! Už šią informaciją ELTA neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas.
Dalintis