ELTA

Lietuvos para-karate sportininkai vėl skynė pergales

Atnaujinta:
2023-09-11
12:25
Publikuota:
2023-09-11
12:07
para
Karate
Čempionatas
Vengrija
Šių metų rugsėjo 9 d. Budapešte, Vengrijoje vyko integruoto para karate „I – Karate – Global“ organizuojamas Vengrijos atviras para karate čempionatas, kuriame dalyvavo 109 įvairias negalias turintys sportininkai iš 6 Pasaulio šalių. Jie varžėsi kata ir integruoto kumite individualiose ir komandinėse rungtyse 39 negalios kategorijose. 
Lietuvą šiame čempionate atstovavo 3 para-karate sportininkai turintys regos, klausos ir intelekto negalias. Jie varžėsi sportininkams su negaliomis pritaikytose kata ir kumite rungtyse. Lietuvos garbę gynė „I – karate Lietuva“ varėniškis Gabrielius Matas Taraškevičius, pasvalietė Raimonda Giedrytė ir vilnietis Vitalijus Čerkauskas.
Varėniškis, turintis klausos negalią, Gabrielius Matas Taraškevičius laimėjo 1 vietą kata ir 4 vietą integruoto kumite rungtyse. Pasvalio sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis“ auklėtinė turinti dauno sindromą Raimonda Giedrytė laimėjo katą rungtyje 4 vietą. Čempionate dalyvavo ir sėkmingai pasirodė regos negalią turintis Vitalijus Čerkauskas – 2 vietą kata rungtyje.
„I -karate-Lietuva“ organizacijos misija – skatinti turinčius įvairias negalias vaikus, jaunuolius ir suaugusiuosius išmėginti ne tik unikalią judesių metodologiją, bet ir žengti pirmuosius žingsnius į kovos menų pasaulį.
Pranešimą spaudai parengė Laima Stankeviča.
Atsisiųsti
Atsisiųsti
Atsisiųsti
Atsisiųsti
Atsisiųsti
Dėmesio! Už šią informaciją ELTA neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas.
Dalintis