Doup, UAB

Miglė Petkutė

Copywriter

860783340

8 mažiau žinomos platformos atrasti potencialių užsakovų „freelance“ rinkoje

2023-11-29
08:00
Doup
Vizitinė
Kortelė
Aplikacija
Bendravimas
Komunikacija
Verslas
Vis mažiau jaunimo svajoja apie nuobodų ir rutinišką darbą ofise, griežtas darbo valandas ir nenuoširdžius direktorius. Siekdami naujų galimybių, darbuotojai dažnai graibsto verslo sutartis ir imasi dirbti individualiai pagal „freelance“ darbo pobūdį.
Fiverr teigia, kad 71 proc. JAV darbuotojų 2023 metais norėjo dirbti savarankiškai. Procentai stebina, o jų priežastis yra vis labiau kylantis nepasitenkinimas įmonių užmokesčiais. Remiantis pramonės tyrimų duomenimis, šiuo metu pasaulinė laisvai samdomų darbuotojų rinka yra vertinama 1,5 milijardo JAV dolerių ir kasmet auga po 15 procentų. Dėl šių duomenų vis daugiau darbuotojų, o ypač jaunesnės kartos asmenų, renkasi griebti darbus į savas rankas ir užsitikrinti jiems tinkančias darbo sąlygas.
Panašią tendenciją rodo ir Lietuva. OSP duomenimis, nuo 2012 iki 2021 metų laisvai samdomų darbuotojų skaičius išaugo daugiau nei dvigubai, daugiausia šių darbuotojų įsitvirtino mechanikos, mokslo ir statybų srityse. Šis skaičiaus pokytis pabrėžia, kad vis daugiau darbuotojų atsisako pilnos darbo dienos kontraktų, o laisvai samdomų darbuotojų kategorija įgauna vis didesnį pagreitį.
Nors „freelance“ galimybė vis labiau populiarėja, jauni darbuotojai susiduria su nežinomumo problema. Norėdami užsitikrinti tvirtą komunikacinį pagrindą, jie privalo aktyviai dalyvauti socialiniame gyvenime ir dalintis kontaktais su potencialiais pirkėjais ar verslo partneriais.
Pritraukti klientų siūlo įvairios programos ir įmonės, siūlančios reklamos paslaugas:
  1. Doup PRO: programa, savo viduje nešanti gausybę įvairių funkcijų. Susikūrus asmeninę paskyrą, į ją galima talpinti visą aktualią informaciją. Dalinkis kontaktais, bendrauk su žmonėmis ir užtikrink, kad ryšys išliks ilgam!
  2. Clubhouse: rinkitės platformą, kurioje galima rengti asmeninius pokalbių kambarius. Kuo ji skiriasi nuo įprastų Microsoft Teams ar Zoom programų? Čia žmonių skaičius yra neribotas, renk susitikimus su tūkstančiais žmonių.
  3. Calendly: verslo įrankis, palengvinsiantis kiekvieno darbą. Ši platforma užtikrina patogų būdą planuoti komandos darbus ir dienotvarkes, ruoštis ir prižiūrėti išorinius susitikimus. Dabar koordinuoti veiklas taps dar paprasčiau.
  4. Hopin: internetinė vaizdo konferencijų platforma žadanti greitą ryšių kūrimo procesą. Susitikimų metu nariai gali ne tik aptarti svarbius reikalus, bet ir apsikeisti vizitinėmis kortelėmis, o jam pasibaigus dalyviai gaus išsamią pokalbio analizę.
  5. Bizzabo: tinkamiausia vieta B2B susitikimams. Ši programa padeda prižiūrėti ne tik internetinius, bet ir akis į akį vykstančius susitikimus bei hibridinius pokalbius. Daugiau jokio streso, viskas vienoje vietoje!
  6. Whova: susitikimų koordinavimo platforma, pakliūnanti į TOP50 elitinių programinės įrangos kompanijų. Naudodamiesi šia programa naudotojai galės kurti pokalbius, o jų metu dalintis diagramomis, žinutėmis ir nuotraukomis.
  7. Shindig: ši virtualių renginių platforma iš kitų išsiskiria galimybe organizatoriams tiesiogiai bendrauti su pokalbio dalyviais ir stebėtojais. Kad pasiruošimas būtų sėkmingesnis, programa siūlo pasinaudoti įrengtais užkulisiais.
  8. Webex events: pokalbių kūrimo platforma, kuri leis organizuoti bet kokio tipo susitikimą. Norėdami išvengti monotonijos, dalyviai gali pasinaudoti renginio aplikacija, laisva registracija, gaminti ženkliukus ir transliuoti pokalbį tiesiogiai.
Senuosius komunikacijos būdus pamažu keičia nauji, virtualieji pasirinkimai. Jie padeda informaciją perduoti greitai ir efektyviai, sujungdami visą pasaulį į bendrą komunikacijos tinklą. Pasakyk sudie skubėjimui į susitikimo vietą ir trukdžius bandant gauti naujų kontaktų!
Dėmesio! Už šią informaciją ELTA neatsako. Už tai atsako ją publikavęs klientas.
Dalintis