lt
lt en ru

Naujienų prenumerata

ELTA – Lietuvos naujienų ir fotoinformacijų agentūra, kasdien parengianti per 600 informacijų bei fotoinformacijų apie svarbiausius Lietuvos ir pasaulio įvykius. Be naujienų, kasdien pateikiamos šalies dienraščių spaudos apžvalgos bei Eltos gidas: svarbiausių įvykių ir renginių suvestinė, planuojami fotoakcentai, sukaktys, datos, astrologinės žinios. ELTA pirmoji Lietuvoje ėmėsi tuo metu neįprasto agentūrai žanro – interviu ir komentarų, dabar tai tapo kasdienybe.

​Lietuvos ir užsienio naujienos suskirstytos pagal sritis: politika, verslas, teisėtvarka, sportas, kultūra. Tekstinė informacija susieta su nuotraukomis. Svarbiausios Lietuvos naujienos verčiamos į anglų ir rusų kalbas.

​Pagrindiniai naujienų agentūros informacijų prenumeratoriai – Prezidento kanceliarija, Ministro Pirmininko tarnyba, Seimo kanceliarija, ministerijos, departamentai, savivaldybės, užsienio ambasados Lietuvoje, Lietuvos ir užsienio žiniasklaida (spauda, radijas, TV, informaciniai portalai), Lietuvos bei užsienio verslo, mokslo, kultūros įmonės, privatūs asmenys.Tarp mūsų Užsakovų – didžiulis regioninės ir rajoninės žiniasklaidos tinklas. Didžiuojamės, kad nemažai rajoninių laikraščių mūsų Užsakovai yra nuo pat savo įsikūrimo dienos.

​Kiekvienas panoręs arčiau susipažinti su ELTA, užpildęs registracijos anketą dvi savaites gali nemokamai skaityti naujienas.

​Eltos naujienos skirstomos į temas: Lietuvos ir užsienio politikos naujienos; Lietuvos ir užsienio verslo naujienos; Lietuvos ir užsienio teisėtvarkos naujienos; Lietuvos ir užsienio socialinių reikalų ir kultūros naujienos, Lietuvos ir užsienio sporto naujienos. Temos skirstomos į potemes ir aptariamos sudarant sutartis su Užsakovais.

​Galima užsisakyti ir visą naujienų srautą, ir vieną ar kelias temas. Galima užsisakyti naujienų srautą, informacijos rinkinius anglų arba rusų kalbomis. Kadangi Užsakovų poreikiai yra specifiniai, stengiamės būti kuo lankstesni ir informacijos paketų kainų viešai neskelbiame, žinoma, išskyrus viešuosius pirkimus.

Atsisiųsti
Ar tikrai norite parsisiųsti šią nuotrauką?
Liko parsisiųsti 0 vnt.
Pranešimų spaudai publikavimas yra mokama paslauga
Susisiekite su mumis el. paštu info@elta.lt
Vaizdo įrašų peržiūra ir atsisiuntimas yra mokama paslauga.
Susisiekite su mumis el. paštu pardavimai@elta.lt
Atsiprašome, šiuo metu pranešimas redaguojamas
Redaguoja Jonas Jonaitis
Pavadinimas
Pavadinimas
Raktažodžiai
Dienos nuotrauka
Prašome palaukti...