lt
lt en ru

PRANEŠIMAI SPAUDAI

Užsakovų pageidavimu naujienų agentūros ELTA "Pranešimų spaudai" skiltyje skelbiami valstybinių ir privačių šalies bei užsienio institucijų, visuomeninių organizacijų, privačių asmenų pranešimai apie jų veiklą, pasiekimus, būsimus renginius, išradimus, taip pat kvietimai, anonsai, statistika, įvairybės – viskas, kas svarbu Užsakovui. Eltos darbuotojai pranešimų, kaip pageidautų kai kurie Užsakovai, nerašo ir neredaguoja, tačiau patyrusios redaktorės mielai pataria pirmą kartą pranešimą rengiančiam Užsakovui, kaip tą padaryti.

​Skelbdamas pranešimus Užsakovas privalo laikytis šalies įstatymų ir nekaltumo prezumpcijos, gerbti intelektinės nuosavybės, žmogaus privatumo neliečiamumo teises, neskleisti melagingos informacijos.
​Pranešimus spaudai galima iliustruoti nuotraukomis, logotipais, grafikais, vaizdo įrašais iš "YouTube" interneto kanalo.

​Užsakovams suteikiama teisė ir prisijungimo vardai bei slaptažodžiai savarankiškai jungtis prie šios skilties ir norimu laiku pranešti savo naujieną. Galima naudotis ir atidėto pranešimo publikavimo paslauga.
​Pasikeitus aplinkybėms Užsakovas savo pranešimą per 24 valandas gali arba atšaukti, arba redaguoti, arba kreiptis, kad tai padarytų Eltos redaktorės.

​Pranešimai skirstomi pagal temas: politika, verslas, teisėtvarka, sveikata, kultūra, sportas, įvairybės ir t.t.

​Pranešimus galima skelbti ne tik lietuvių, bet ir kitomis lotyniškų rašmenų kalbomis.

​ELTA neatsako už paskelbto pranešimo spaudai turinį.

Atsisiųsti
Ar tikrai norite parsisiųsti šią nuotrauką?
Liko parsisiųsti 0 vnt.
Pranešimų spaudai publikavimas yra mokama paslauga
Susisiekite su mumis el. paštu pardavimai@elta.lt
Atsiprašome, šiuo metu pranešimas redaguojamas
Redaguoja Jonas Jonaitis
Pavadinimas
Pavadinimas
Raktažodžiai
Dienos nuotrauka
Prašome palaukti...